تشيع جنازه يا فيلم برداري !!

تشيع جنازه يا فيلم برداري !!

خانه / آخرين اخبار / عکس/ تشيع جنازه يا فيلم برداري!!عکس/ تشيع جنازه يا فيلم برداري!!
به نقل از سايت حرف تو يکي از کاربران با عکسي اختصاصي از مراسم تشيع جنازه مرتضي پاشايي به سايت حرف تو نکته اي تامل برانگيز را گوشزد کرد.


در اين عکس که عکاس خبرگزاري مهر آن را انعکاس داده از 90 نفري که در کادر هستند 70 نفر در حال فيلمبرداري از تشيع جنازه هستند.البته در اکثر گزارشات تصويري خبرگزاري ها، جماعتي دوربين به دست در اين تشيع جنازه شرکت کردند.


افسران - تشييع کردن وي چت و وايبر بازها اينجوري ميشه!!!!!!!!!!!!اينکه مرتضي پاشايي خواننده محبوب و با اخلاق کشورمان به رحمت خدا رفتند براي همه تاسف آميز است و اينکه به گفته پدرش او به نماز اول وقت و ائمه و نظام مقدس جمهوري اسلامي ارادت خاصي داشت بر همگان مشهود است.


اما رفتار برخي افرادي که به  بهانه اين مراسم دست ميزنند پايکوبي ميکنند و يا اينکه تنها به دنبال جمع آوري فيلم براي به اشتراک گذاشتن در صفحات اجتماعيشان هستند بسي جاي تعجب است.


متاسفانه تب روشنفکرمآبي يقه بسياري از جوانان ما را گرفته است تا جايي که حتي مرگ هم سن سالانمان هم گاهي ما را از خواب غفلت بيدار نميکند.شايد اکثر کساني که دارند فيلم ميگيرند به جاي اينکه به فکر مرگ باشند به  اين فکر ميکنند که اين فيلم را به فلان دوستانم نشان ميدهم تا بگويم من هم در اين مراسم شرکت کردم و کلي کلاس ميگذارم.


اي کاش همه ما وقتي خبر مرگ کسي را ميشنويم در ابتدا تلنگري به خود زنيم و بدانيم که با هر پست و مقام و در هر جايگاهي که باشيم بايد روزي از دنيا برويم و تنها چيزي که برايمان ميماند اعمال و رفتار ما است و الا روشن کردن شمع و خواندن دسته جمعي شعر هاي مرتضي پاشايي نه روح آن مرحوم را خوشحال ميکند و نه مشکلي از ما را برطرف ميکند.


شايد صداي مرتضي پاشايي در تشيع جنازه اش اين باشد که بلند فرياد ميزند.


اي مردم گناه نکنيد اين دنيا ارزشش را ندارد…


وَ اَنَّ الْمَوْتَ حَقٌّ، وَ اَنَّ ناکِرًا وَ نَکيرًا حَقٌّ، وَ اَشْهَدُ اَنَّ النَّشْرَ حَقٌّ، وَ الْبَعْثَ حَقٌّ، وَ اَنَّ الصِّراطَ حَقٌّ، وَ الْمِرْصادَ حَقٌّ، وَ الْميزانَ حَقٌّ، وَ الْحَشْرَ حَقٌّ، وَ الْحِسابَ حَقٌّ،وَ الْجَنَّهَ وَ النّارَ حَقٌّ، وَ الْوَعْدَ وَ الْوَعيدَ بِهِما حَقٌّ


انتهاي پيام


.....................................................................................................................


منبع : سايت ياشيل وطن مرند

نظرات کاربران
X
در صورت مشاهده مطالب مغایر با قوانین و شعونات اسلامی از بخش ارتباط با ما گزارش دهید تا سریعا حذف گردد