گزارش تصويري از مراسم تعزيه روستاي مياب در عاشورا در 94.08.02 (ق

گزارش تصويري از مراسم تعزيه روستاي مياب در عاشورا در 94.08.02 (ق

بسم الله الرحمن الرحيم


در ظهر عاشورا به ياد نماز ظهر عاشوراي امام حسين عليه السلام نماز ظهر عاشورابه صورت نمادين به شکلي زيبا و تاثير گذار در وسط ميدا ن نبرد و با شرکت عموم عزاداران برگزار گرديد که صحنه هايي ديدني از اين نماز خاطره انگيز را تماشا مي کنيد.  
   ............................................................................................................................................


تصاويري زيبا و تاثير گذار از شبيه خوانان برجسته دسته شبيه خواني مياب در وسط ميدان و در حال اجراي نقش که تماشاي آنها خالي از لطف نيست.


............................................................................................................................................برادر بسيار بزرگوارمان جناب آقاي کامران بذلي با استادي تمام نقش امام حسين (ع) را اجرا مي کند و از خداوند متعال براي ايشان اجر و پاداش الهي آرزومنديم.


.......................................................................................................................................پدر بزرگوارمان جناب آقاي غلامعلي ابراهيمي پيشکسوت شبيه خوانان مياب که با تسلط و استادي تمام نقش شمر را بازي مي کند.اجراي استادانه او واقعا در منطقه مرند کم نظير است. خداوند متعال اجر و پاداش شايسته عنايت فرمايد.


............................................................................................................................برادر عزيزمان جناب اقاي علي پور رنجبر در نقش سنان نقش بازي مي کند. آقاي پور رنجبر هم نقش خود را آنچنان استادانه و مسلط اجرا مي کند که بي اختيار تحسين همگان را بر مي انگيزد. خداوند اجر و توفيقشان را مضاعف کند.


.................................................................................................................................


 ارادتمند همه همشهري هاي عزيز و گرامي مخصوصا گروه شبيه خوانان روستاي مياب


ابوالفضل روزي طلب مياب نوشته شد در بامداد 94.08.07


 

نظرات کاربران
X
در صورت مشاهده مطالب مغایر با قوانین و شعونات اسلامی از بخش ارتباط با ما گزارش دهید تا سریعا حذف گردد